WYMIANA ZAKUPIONEGO PRODUKTU

TERMIN-  Na wymianę zakupionego produktu mają Państwo 14 dni od daty doręczenia przesyłki.

 

WARUNKI WYMIANY

Wymieniany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki i w miarę możliwości oryginalne opakowanie.

Produkt na wymianę może być dowolnym produktem dostępnym w e-sklepie WIBS.

 

TERMIN REALIZACJI WYMIANY

Procedura wymiany produktu może trwać do 7 dni. Klient ponosi koszty odesłania towaru do E-sklepu, natomiast pierwsza wysyłka wymienianego towaru jest realizowana na koszt Sprzedającego.

 

OBOWIĄZKI KUPUJĄCEGO DOKONUJĄCEGO WYMIANY

 Aby wymienić produkt, który został zakupiony w e-sklepie WIBS należy:

1.           Wypełnić formularz wymiany, który został wysłany wraz z produktem (jeśli nie posiadają Państwo formularza można go wydrukować tutaj- pobierz formularz).

2.           Dołączyć oryginalny dowód zakupu (jeśli na paragonie lub fakturze występują jeszcze inne produkty, wówczas paragon zostanie skorygowany i odesłany drogą mailową).

3.           Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.

4.           Jeśli nowo zamawiany produkt jest droższy od wymienianego, należy dopłacić różnicę na konto e-sklepu: mBANK 42114020040000390275977164 (w tytule wpisując numer zamówienia) lub w formularzu wskazać POBRANIE i dopłata zostanie pobrana od Kupującego przez kuriera.

5.           Jeżeli nowo zamawiany produkt jest tańszy od wymienianego, należy podaż nr konta na które ma zostać wpłacona różnica w płatności.

6.           Klient ponosi koszty odesłania towaru do e-sklepu.

7.           Wymieniany produkt z dołączonym formularzem wymiany, dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), należy odesłać na adres:

Producent Konfekcji Młodzieżowej i Damskiej WIBS

ul. Norwida 3

63-400 Ostrów Wielkopolski

E-sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.