ZWROT PRODUKTU-ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 Klient, będący Konsumentem może dokonać zwrotu – odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem e-sklepu na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie (na adres: WIBS ul. Norwida 3, 63-400 Ostrów Wielkopolski )lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adres: sklep.wibs@gmail.com) w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru.

 

TERMINIE REALIZACJI ZWROTU

W terminie 14 dni od dnia dostarczenia do e-sklepu towaru wraz z wypełnionym i podpisanym oświadczeniem o zwrocie – odstąpieniu od umowy, Sprzedawca zobowiązany jest zwrócić Klientowi będącemu Konsumentem dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostawy towaru innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany w e-sklepie. Sprzedający oświadcza, iż jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta z tytułu umowy sprzedaży w przypadku jego odstąpienia od umowy do chwili otrzymania towaru z powrotem. Klient zobowiązany jest ponieść koszty wysyłki towaru do E-Sklepu. Oświadczenie o zwrocie – odstąpieniu od umowy mogą Państwo złożyć również w za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres sklep.wibs@gmail.com. Klient zobowiązany jest zwrócić Sprzedającemu towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Klient otrzymał zamówiony towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.

 

SKUTKI ZWROTU – ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, umowa jest uważana za niezawartą. Jeśli Klient będący Konsumentem złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim Sprzedający przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać. Konsument zobowiązany jest ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

 

ABY ZWRÓCIĆ PRODUKT NALEŻY

Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki i w miarę możliwości oryginalne opakowanie.

·      Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.

·      Wypełnić formularz zwrotu, który został wysłany wraz z produktem (jeśli nie posiadają Państwo formularza można go wydrukować tutaj Pobierz formularz).

·      Zwracany produkt z dołączonym formularzem zwrotu, dowodem zakupu (paragon, faktura VAT), należy odesłać na adres:

Producent Konfekcji Młodzieżowej i Damskiej WIBS

ul. Norwida 3

63-400 Ostrów Wielkopolski

E-sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem