Kategoria: BLUZKI

Bluzki projektowane i szyte przez WIBS to idealne propozycje dla wszystkich kobiet, które szukają ciekawych rozwiązań do codziennych stylizacji. Wiele fasonów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie w naszym sklepie coś odpowiedniego.

index: 3724
Wibs

CALM

  • Nowy
index: 3704
Wibs

CASSY VIBES

index: 3694
Wibs

VENICE

index: 3674
Wibs

LIKE CANDY

index: 3665
Wibs

STILL

index: 3651
Wibs

LOVE STORY

index: 3449
Wibs

ROLL-ON

index: 3415
Wibs

SIGNORINA

index: 3307
Wibs

KILLER QUEEN

index: 3306
Wibs

PRIMROSE

index: 3448
Wibs

WHITE ROSE

index: 3518
Wibs

LE MONDE


Modne bluzki damskie
Bluzka to taka część garderoby, której nigdy za wiele. Sprawdzają się idealnie w formalnych stylizacjach i tych bardziej na luzie. Bluzki które proponujemy to różnorodność wzorów i fasonów. Koszulki, topy, eleganckie bluzki. Zawsze możemy zestawić z tym co już mamy w szafie, dzięki temu za sprawą jednej bluzki jesteśmy w stanie wyczarować kilka ciekawych stylizacji.


Idealna bluzka damska
Przy wyborze odpowiedniej bluzki najważniejsze jest, aby dopasować ją idealnie do figury. Właśnie dlatego spędzamy dużo czasu, aby w naszym asortymencie była różnorodność krojów.

Uważamy, że pomysłowa bluzka jest 100% udanej stylizacji, dlatego w naszej ofercie obecne są bluzki we wzorki, bluzki z napisami oraz bluzki gładkie.

Uszyte z pasją w Polsce przez najlepsze krawcowe w rodzinnej szwalni
Zdajemy sobie sprawę, że bluzki damskie stoją bardzo często przed niejednym wyzwaniem każdego szalonego życia, dlatego w ich produkcji jak i pozostałego asortymentu, zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz precyzyjne szycie.

Każdy model bluzki sportowej lub bluzki eleganckiej został uszyty z wcześniej sprawdzonego materiału od zaprzyjaźnionych już hurtowni tkanin. Szyjemy je w podstawowych rozmiarach, aby każda kobieta mogła dopasować rozmiar idealny dla swojej sylwetki.


Damskie bluzki – Często zadawane pytania

Gdzie można kupić bluzki damskie WIBS?
Istnieją trzy drogi zakupienia naszych kompletów:
1. Zamówienie złożone przez naszą stronę

2. Zakupy na naszym stoisku w Ptak Fashion City w Rzgowie
3. Telefonicznie: +48 734 186 051


Gdzie są projektowane i szyte Wasze bluzki?

Wszystkie nasze modele są projektowane oraz szyte w naszej rodzinnej szwalni przez doświadczone krawce.

Ile wynosi średni czas wysyłki od złożenia zamówienia?
Wasze zamówienia staramy się wysyłać najszybciej jak jest to możliwe, zazwyczaj trwa to do 3 dni roboczych. Jeżeli czas wysyłki ma się wydłużyć informujemy o tym osobiście.