Kategoria: SWETRY

Dla każdej kobiety, która szuka ubrania na chłodniejsze dnia mamy idealne rozwiązanie w postaci ciepłych swetrów. Sprawdzą się w każdej chwili, kiedy będziesz potrzebowała dodatkowego ogrzania. W naszej ofercie dostępne są swetry przekładane przez głowę zachowane w trendach.

index: 3562
Wibs

LA RIVE

Jaki sweter wybrać?
W zależności od potrzeb można wybrać sweter, który będzie najlepiej spełniał wiele wymagań kobiet. Projektując nasze produkty mamy na uwadze różne gusta oraz potrzeby, dlatego staramy się, aby nasze swetry były bezpiecznymi propozycjami, zachowanymi w trendach danego sezonu, które z łatwością będzie można skomponować z produktami już znajdującymi się w garderobie.Z czym połączyć swetry?
Kobiece swetry są wdzięcznym produktem, z łatwością można je połączyć z jeansami, eleganckimi spodniami, spódnicą czy nawet shortami. Wystarczy wziąć pod uwagę kolor i ewentualny krój. My wychodząc na przeciw potrzebom kobiet, projektujemy proste ale zarazem oryginalne swetry, aby każda kobieta z łatwością skomponowała codzienną lub elegancka stylizację.


Uszyte z pasją w Polsce przez najlepsze krawcowe w rodzinnej szwalni
Zdajemy sobie sprawę, że swetry damskie stoją bardzo często przed niejednym wyzwaniem Waszego szalonego życia, dlatego w ich produkcji jak i pozostałego asortymentu, zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz precyzyjne szycie.

Każdy model sweterka został uszyty z wcześniej sprawdzonego materiału od zaprzyjaźnionych już hurtowni tkanin.

Damskieswetry – Często zadawane pytania

Gdzie można kupić swetry damskie WIBS?
Istnieją trzy drogi zakupienia naszych kompletów:
1. Zamówienie złożone przez naszą stronę

2. Zakupy na naszym stoisku w Ptak Fashion City w Rzgowie
3. Telefonicznie: +48 734 186 051


Gdzie są projektowane i szyte Wasze swetry?

Wszystkie nasze modele są projektowane oraz szyte w naszej rodzinnej szwalni przez doświadczone krawce.

Ile wynosi średni czas wysyłki od złożenia zamówienia?
Wasze zamówienia staramy się wysyłać najszybciej jak jest to możliwe, zazwyczaj trwa to do 3 dni roboczych. Jeżeli czas wysyłki ma się wydłużyć informujemy o tym osobiście.