Kategoria: SPODNIE

Spodnie to taka część garderoby, która znajduje się w szafie każdej kobiety. Rozumiejąc potrzeby każdej z nich, w hurtowni WIBS znajdziesz takie, które z powodzeniem mogą być wykorzystane w życiu codziennym oraz spodnie dresowe, które będą idealne podczas domowego relaksu lub aktywnego spędzania czasu.

index: 3721
Wibs

STRAIGHT

  • Nowy
index: 3711
Wibs

ONLY ONE

  • Nowy
index: 3667
Wibs

SISLEY

index: 3580
Wibs

SANDSTORM

Uniwersalne spodnie do życia codziennego
Uniwersalnych spodni nigdy za wiele! Są one idealną bazą do stylizacji na co dzień oraz z powodzeniem można wykorzystać je na wyjątkowe okazje. Spośród tak wielu modeli, jak wybrać te idealne? Dobrze dobrane spodnie powinny pasować do figury, podkreślając przy tym kształty. Powinny zapewniać komfort oraz pasować do wielu stylizacji. Mając to wszystko na uwadze, stworzyliśmy spodnie, które spełniają te warunki!


Wygodne spodnie dresowe damskie
Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie chociaż jedną parę wygodnych spodni dresowych. Sprawdzą się doskonale podczas codziennych, domowych obowiązków oraz w czasie przeznaczonym tylko dla siebie i swojego relaksu. Najważniejszą cechą dobrych spodni dresowych jest komfort, nasze zapewniają go w 100% ponieważ zadbaliśmy o to już od procesu projektowania.

Uszyte z pasją w Polsce przez najlepsze krawcowe w rodzinnej szwalni
Zdajemy sobie sprawę, że spodnie damskie stoją bardzo często przed niejednym wyzwaniem szalonego życia kobiet, dlatego w ich produkcji jak i pozostałego asortymentu, zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz precyzyjne szycie.
Każdy model spodni został uszyty z wcześniej sprawdzonego materiału od zaprzyjaźnionych już hurtowni tkanin.

Damskie spodnie – Często zadawane pytania

Gdzie można kupić spodnie damskie WIBS?
Istnieją trzy drogi zakupienia naszych kompletów:
1. Zamówienie złożone przez naszą stronę
2. Zakupy na naszym stoisku w Ptak Fashion City w Rzgowie
3. Telefonicznie: +48 734 186 051


Gdzie są projektowane i szyte Wasze spodnie?
Wszystkie nasze modele są projektowane oraz szyte w naszej rodzinnej szwalni przez doświadczone krawce.

Ile wynosi średni czas wysyłki od złożenia zamówienia?
Wasze zamówienia staramy się wysyłać najszybciej jak jest to możliwe, zazwyczaj trwa to do 3 dni roboczych. Jeżeli czas wysyłki ma się wydłużyć informujemy o tym osobiście.