Kategoria: KOMPLETY

Komplet dresowy to obowiązkowa pozycja w garderobie każdej zabieganej kobiety, która potrzebuje komfortu i wygody. Bardzo się cieszymy, że coraz częściej kobiety sięgają właśnie po dresy a przy tym zwracają uwagę, aby były one zachowane w panujących trendach. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele unikalnych modeli, które podbiły już niejedno serce.

index: 3737/38
Wibs

FREDDO

  • Nowy
index: 3678/77
Wibs

HONEY TOUCH

index: 3655/56
Wibs

SOFT MOOD

index: 3663/64
Wibs

ALIVE

index: 3661/62
Wibs

I WANT YOU

index: 3595/96
Wibs

GOODVIBES

index: 3265/66
Wibs

HONEY MOON

index: 3527/28
Wibs

VELLUTO

index: 3325/26
Wibs

FALLEN ANGEL

index: 3399/3400
Wibs

MY WAY

Kobiece dresy marki WIBS
Komplety dresowe, które projektujemy w naszej szwalni składają się z dwóch elementów – bluzy oraz spodni. Każdy dres marki WIBS sprawdzi się w codziennych, casualowych stylizacjach oraz podczas sportowego wyjścia np. na siłownię. W naszym asortymencie dostępne są gładkie komplety dresowe, komplety dresowe ze wzorami, kapturami lub te bez kaptura.


Komplet dresowy to dobry wybór niezależnie od sezonu!
Uniwersalny element garderoby, który jest najlepszym rozwiązaniem dylematów podczas porannej wizyty w garderobie. Dzięki uniwersalności naszych modeli możliwe jest skomponowanie ciekawej stylizacji na co dzień, która otuli każdą kobietę komfortem i zapewni wygodę podczas zabieganego dnia.

Ciekawą propozycją obecną w naszym asortymencie są również dresowe komplety składające się z bluzy oraz spódnicy. Taki zestaw zawładnie nie jedną garderobą!

Uszyte z pasją w Polsce przez najlepsze krawcowe w rodzinnej szwalni
Zdajemy sobie sprawę, że komplety dresowe stoją bardzo często przed niejednym wyzwaniem szalonego życia kobiet, dlatego w ich produkcji jak i pozostałego asortymentu, zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz precyzyjne szycie.

Każdy model kompletu dresowego został uszyty z wcześniej sprawdzonego materiału od zaprzyjaźnionych już hurtowni tkanin. Nasze komplety dresowe szyte są w podstawowych rozmiarach, aby każda klientka mogła dopasować rozmiar idealny dla swojej sylwetki.
Warto zwrócić uwagę na detale oraz wzory naszych kompletów dresowych, dzięki nim każdy model jest inny i niepowtarzalny.

Damskie komplety – Często zadawane pytania

Gdzie można kupić komplety dresowe WIBS?
Istnieją trzy drogi zakupienia naszych kompletów:
1. Zamówienie złożone przez naszą stronę

2. Zakupy na naszym stoisku w Ptak Fashion City w Rzgowie
3. Telefonicznie: +48 734 186 051


Gdzie są projektowane i szyte Wasze komplety dresowe?

Wszystkie nasze modele są projektowane oraz szyte w naszej rodzinnej szwalni przez doświadczone krawce.

Ile wynosi średni czas wysyłki od złożenia zamówienia?
Wasze zamówienia staramy się wysyłać najszybciej jak jest to możliwe, zazwyczaj trwa to do 3 dni roboczych. Jeżeli czas wysyłki ma się wydłużyć informujemy o tym osobiście.

Czy dresy sprzedawane są tylko i wyłącznie w komplecie bluza + dres?
Nasze dresy sprzedawane są w kompletach bluza oraz dres, w wyjątkowych sytuacjach, kiedy można zakupić np. samą bluzę jest to jasno oznaczone na naszej stronie.