Nasza oferta dla klientów biznesowych:

Jesteśmy polskim producentem odzieży damskiej. Oferujemy naszym klientom najwyższą jakość i szybka realizacje zamówień. Zarejestruj się w hurtowni online i złóż zamówienie jeszcze dziś.

 

Zostań dystrybutorem naszej marki

Czy chcesz sprzedawać stylową odzież dla kobiet najwyższej jakości od polskiego producenta? W takim razie zostań dystrybutorem naszej marki WIBS.

Jednym z naszych celów jako marka jest rozwój poprzez kontakt z zaufanymi partnerami biznesowymi. Nasza firma gwarantuje przejrzyste warunki współpracy oraz satysfakcji z wyboru naszych ubrań i odzieży dla kobiet.

Zarejestruj się jako dystrybutor i otrzymuj pełną ofertę mailem.

 

Szycie ubrań damskich na miarę

Oferujemy naszym klientom szycie na zamówienie wszystkich modeli z naszych kolekcji. Możemy uszyć na zamówienie w każdym rozmiarze i dopasować do każdej sylwetki. Odzież damska może ulec zmianie poprzez: długość dołu, długość rękawów, głębokość dekoltu, zwężenie talii oraz wiele innych części a także detali, aby kreacja stała się niepowtarzalna.

 

Szycie odzieży damskiej White Label -szwalnia odzieży damskiej z Twoją metką

Zapraszamy właścicieli butików, firmy odzieżowe, projektantów oraz sklepy odzieżowe online które pragną rozwinąć swoją kolekcje. Nasza szwalnia odzieży to usługi wykonane przez prawdziwych specjalistów. Oferujemy personalizacji naszej odzież typu: spersonalizowany napis (haft), odszycie z innego materiału, odszycie w innymi kolorze, odzież z własnym logo na metce oraz wiele innych opcji.

Napisz do nas maila aby uzyskać pełną ofertę szycie odzieży damskiej White Label.