Kolekcje

Kolor w kobiecym wydaniu — nowa kolekcja od Polskiego producenta

Przewodnik po najpiękniejszych chwilach nadchodzącej wiosny, które obfitować będą w produkty Polskiej marki WIBS. Odkryj modele, które docenisz za niebanalne konstrukcje, wysokojakościowe tkaniny i oryginalne kolory.

Wyszukane kolory, które pojawiły się w najnowszej kolekcji pomogą Ci wyróżnić się z tłumu oraz zachęcą do zabawy modą. W naszej kolekcji z powodzeniem połączysz produkty tak, że stworzysz stylizację inspirowaną światowymi trendbookami.

Delikatne tkaniny
Latem szczególnie doceniamy delikatne tkaniny, które współpracują z nami i panującą temperaturą. Chcemy czuć się lekko, zwiewnie i zmysłowo. W chłodniejsze dni z powodzeniem połączysz je z dowolną częścią garderoby, ponieważ staramy się tworzyć projekty tak, aby z powodzeniem wpisały się w garderoby kobiet.
Przekonaj się sama, jaka moda z nami jest ciekawa!

Weekend za miastem
Nasza kolekcja jest stworzona do każdej chwili w życiu kobiety — również do tej, która wymaga 100% komfortu. Wyjątkowe komplety dresowe, modne bluzy zachowane w radosnej kolorystyce. Z nami można być przygotowanym na każdą niespodziankę, którą przyniesie nadchodząca wiosna.

Dodaj komentarz