Informacje

Włoski system pracy o wartości ,,jakość, a nie ilość”

o nas

Włoski system pracy o wartości ,,jakość, a nie ilość”

WIBS to polski producent odzieży, który powstał z miłości do mody. Od 1987 roku nieprzerwanie tworzymy garderobę dla kobiet, które cenią sobie najwyższą jakość tkanin, perfekcyjnie skrojone formy oraz szeroki wybór asortymentu. Każdego roku wypuszczamy dwie kolekcje — wiosna/lato oraz jesień/zima w kilkunastu dropach. Dzięki temu każda kobieta z powodzeniem wybierze dla siebie odpowiedni model od polskiego producenta WIBS.

o nas

Inspirujemy się światowymi trendbookami, a nasze modne serce szczególnie należy do odzieży włoskiej. Najbardziej zbliża nas z włoskimi producentami system pracy o wartości: ,,Jakość, a nie ilość”. Zarówno Włosi, jak i my szyją asortyment z użyciem wysokiej jakości materiałów, które zakupują u sprawdzonych dostawców. Nie ukrywamy, że z jakości naszych produktów jesteśmy najbardziej dumni. Dzięki temu mamy pewność, że będzie on służył kobietom przez długie lata. Nasze produkty szyjemy w 100% w Polsce. Dzięki zaprzyjaźnionym szwalniom, z którymi współpracujemy możemy w stosunkowo krótkim czasie prezentować nowe modele.

Włoska moda uznawana jest za najlepszą na świecie. Nic więc dziwnego w tym, że jest inspiracją dla wielu firm odzieżowych. WIBS podąrzając w kierunku Włoskich domów mody proponuje modną odzież o najwyższej jakości. Wierzymy, że modna garderoba może dodać pewności siebie i poprawić nasz nastrój. Inspirując się największymi Trenbookami jesteśmy pewni, że dzięki nam kobiety zyskają garderobę o innym wymiarze. Odpowiednia stylizacja i pewność siebie sprawią, że ulica stanie się wybiegiem mody.

Nasz asortyment dostępny jest dla klientów hurtowych w dwóch miejscach:
C.H. PTAK FASHION CITY — PASAŻ ZACHODNI, STOISKO 5 oraz na stronie WWW.WIBS.PL

Jeśli chcesz poznać nas, nasz asortyment i poczuć naszą jakość, to zapraszamy Cię na stoisko stacjonarne. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i zaopiekują się Tobą na najwyższym poziomie. Jeśli wolisz zamawiać wygodnie, skorzystaj z możliwości zakupów online.
Nie ważne, jaką formę zakupów wybierzesz, najważniejsze, żebyś mógł cieszyć się asortymentem polskiego producenta WIBS w swoim sklepie!

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta!

Dodaj komentarz