NIE WYMAGAMY UMOWY

Podejmując współpracę partnerską z naszą firmową nie jesteś zobowiązany do podpisania umowy.

Do Twoich obowiązków będzie umieszczenie zdjęć naszego asortymentu wraz z logo na swojej stronie internetowej. Podczas publikacji zdjęć na Facebook’u lub Instagramie oznaczaj markę WIBS.

Jesteś Polskim butikiem lub sklepem odzieżowym?

Współpracuj z nami już dziś !

BUTIK PARTNERSKI

  • Zyskasz profesjonalne zdjęcia produktów w najlepszej rozdzielczości
  • Zyskasz opisy i nazwy produktów, którymi będziesz mógł posługiwać się na stronie internetowej
  • Twoje zamówienie będzie dla nas priorytetem
  • Stały kontakt z opiekunem
  • Zyskasz wsparcie marketingowe

Zakupy hurtowe

Podczas podjęciu współpracy hurtowej wierzymy, że będziesz zmuszony częściej domawiać pojedyncze rozmiary produktów, dlatego jako nasz partner będziesz mógł domawiać pojedyncze sztuki z danego modelu.

Darmowa dostawa

W ramach dodatkowych korzyści dla naszych butików partnerskich będą organizowane tygodnie darmowej dostawy! W tym celu prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych.

Międzynarodowa współpraca

Wraz z silnym rozwojem naszej marki, postanowiliśmy podjąć współprace z zagranicznymi butikami. Tym samym nasz asortyment jest dostępny w ponad 50 butikach za granicą.

Rok 2021 umożliwił nam wzięcie udziału w międzynarodowych targach m.in. w Łodzi, w Czechach oraz na Ukrainie.
Była to doskonała okazja na poznanie zagranicznego klienta oraz zrozumienie tamtejszego rynku.
Zostaliśmy docenieni jako Polski Producent. Nasza kolekcja Natural Woman 2021/2022 zyskała uznanie, dzięki temu zrealizowaliśmy kilkanaście kontraktów. Pomogło to w zasłynięciu naszej marki poza granicami kraju.

Te doświadczenia spowodowały, że poczuliśmy jeszcze większą motywację do tworzenia asortymentu dla kobiet na całym świecie, dlatego kolekcje powstające w naszej firmie inspirowane są światowymi Trendbook’ami i trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientek.